Partnerzy

Beko

Beko to jedna z największych i najbardziej znanych marek sprzętu AGD w Polsce i na świecie. W swojej ofercie posiada całą gamę produktów dużego AGD. Firma dostarcza inteligentne rozwiązania produkując przyjazne i łatwe w obsłudze urządzenia, wyposażone w funkcję pozwalające na ochronę środowiska oraz zdrowia najbliższych. Marka Beko postrzegana jest przez klientów jako synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie.

Oficjalna strona Beko

Prezentacja firmy Beko w Dekoshopie

Spotline

Spotline jest jedną z prężniej działających firm na rynku oświetleniowym. Nowoczesne zarządzanie oraz sprawna logistyka decydują o sukcesie firmy. Od 2005 roku posiadamy certyfikat ISO 9001-2001. Głównym celem jest ciągły rozwój oraz dostarczenie nowych wzorów lamp zgodnie z obowiązującymi trendami w branży oświetleniowej oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. W 2007 roku firma zdobyła uznanie odbiorców i otrzymała tytuł „NAJLEPSZE W POLSCE”

Oficjalna strona Spotline

Prezentacja firmy Spotline w Dekoshopie

Tubądzin

Prawdziwy stylista wnętrza. Profesjonalista oferujący ceramikę najwyższej próby. Kreuje nastrój. Zaskakuje bogactwem dekoracji i kolorów. Aranżuje przestrzeń, która pozwala się wyróżnić.

Oficjalna strona Tubądzin

Rejs

Producent wyposażenia do mebli zapewniających komfort codziennego życia. Ergonomia wykorzystania powierzchni szafek, łatwa dostępność produktów, porządek przechowywanych rzeczy to podstawowe założenia w tworzeniu rozwiązań do mebli kuchennych i garderób. Laureat wielu nagród, min. Złotego Medalu MTP, Diamentu Meblarstwa, Lauru Konsumenta i Konsumenckiego Lidera Jakości. REJS – wszystko w porządku!

Oficjalna strona Rejs

Prezentacja firmy Rejs w Dekoshopie

Radaway

Łazienka to przestrzeń, w której rozpoczynasz i kończysz dzień. Mała czy duża, podłużna czy prostokątna, wysoka czy ze skosami – Radaway tworzy rozwiązania, które pozwolą Ci wyrazić Twój styl, a jednocześnie będą wygodne i funkcjonalne. Szczególne dla nas miejsce zajmuje w niej kabina prysznicowa. To przecież tutaj nabierasz każdego ranka energii, a wieczorem, zażywając kojącej kąpieli, odpoczywasz. Dlatego nasi konstruktorzy pracują nad tym, aby produkty marki Radaway były zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi i jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Właśnie takie rzeczy tworzymy z pasją…

Oficjalna strona Radaway

Prezentacja firmy Radaway w Dekoshopie

D2.

Sklep internetowy z nowoczesnymi i designerskimi meblami D2. zaprasza na zakupy. Oferujemy m.in. biurka, fotele, komody, krzesła, lampy, sofy, stołki i stoły.

Oficjalna strona D2.

take me HOME

Gwarantujemy, że nasze meble nie tylko dorównują, ale bardzo często nawet przewyższają dokładnością i jakością produkty znanych marek.

Oficjalna strona take me HOME

Intericad

Za pomocą aplikacji Panoramy połączysz świat rzeczywisty z tym generowanym komputerowo. Dzięki temu zaprezentujesz klientowi projekt w całkiem nowy sposób.

Oficjalna strona Intericad

Progrupa

ProGrupa istnieje od 2005 roku i jest jednym z największych dostawców specjalistycznego oprogramowania dla branży projektowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dystrybucji licencji programów takich jak Trimble SketchUp Pro, Rhinoceros, Cinema 4D, silników renderujących, programów CAD oraz aplikacji z nimi powiązanych. Firma prowadzi sieć własnych sklepów internetowych oraz sukcesywnie wprowadza na rynek nowe serwisy branżowe.

Oficjalna strona Progrupa

Apainnovative

Firma APA jest producentem nowatorskiego system VISION BMS, który wykorzystywany jest do projektowania i budowania „inteligentnych domów przyszłości”. Inteligentny dom, inaczej BMS (Building Management System) to budynek, w którym zainstalowano system różnego typu czujników i detektorów, podłączonych do jednostki centralnej, stanowiącej element zintegrowanego systemu, pozwalającego na efektywne zarządzanie wszystkimi instalacjami w obrębie budynku. Informacje zebrane przez detektory pozwalają ponadto na automatyzację wielu (praktycznie wszystkich) z tych procesów. W zależności od warunków środowiskowych, panujących zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, inteligentny budynek dostosowuje ustawienia systemu ogrzewania, systemów oświetleniowych, alarmowych i innych. Spośród mnogości funkcji wiele osób znajduje te najbardziej istotne dla siebie, bez których życie wcześniej wydawało się z perspektywy czasu trudne i uciążliwe. BMS to niezwykle nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie na miarę XXI wieku.
VISION jest w pełni polskim rozwiązaniem łączącym w sobie elementy programowe i sprzętowe. Struktura i zamysł, zgodnie z którym system został zaprojektowany, umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych zadań – niedostępnych dla innych, konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. Unikalne podejście do problemu integracji różnych podsystemów, instalacji elektrycznej w domu, czy innych instalacji pozwala wyznaczać nowe standardy inteligentnych systemów sterowania – VBMS. Podgląd aktualnego obrazu z kamer, kontrola dostępu, obsługa powiadomień głosowych, sterowanie urządzeniami zewnętrznymi, integracja z systemami przeciwpożarowymi i alarmowymi to tylko niektóre możliwości Systemu Vision. Automatyczne dostosowanie się do aktualnych warunków i sytuacji umożliwia także osiąganie wymiernych korzyści wynikających z oszczędności ciepła, wody czy energii elektrycznej.

Oficjalna strona Apainnovative

Barrisol

Francuska marka BARRISOL- NORMALU to światowy lider w branży sufitów typu stretch. Systemy sufitów Barrisol od 45 lat znajdują zastosowanie w renowacji oraz w wykończeniu nowych wnętrz. Są wyśmienitym produktem który rozwiązuje problemy techniczne i jednocześnie oferuje unikalny design stający się perfekcyjnym rozwiązaniem estetycznym i praktycznym. Barrisol pozwala  wykreować wszystkie rodzaje sufitu, z niekończącymi się możliwościami kreacyjnymi.  

Dla firmy Barrisol wykorzystanie technologii to stały rozwój swoich produktów, który wciąż pozwala wyprzedzać rozwiązania konkurencji. Od momentu założenia firmy ponad 80 patentów zostało uznanych i wyróżnionych. Normalu Barrisol kreuje nowe  procedury i standardy w tym przemyśle tak aby kontynuować i utrzymywać swoja pozycje lidera w przemyśle sufitów napinanych na świecie.  

Oficjalna strona Barrisol

Agi Poczobut i Syn

Firma AGI zajmuje się profesjonalnym montażem sufitów Barrisol. Są one nowoczesnym, niezwykle estetycznym rozwiązaniem tej światowej marki, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Wykorzystanie sufitów Barrisol we wnętrzach mieszkalnych, użytkowych czy firmowych pozwala na stworzenie wyjątkowej aranżacji, obejmującej dopracowane oświetlenie i pożądaną akustykę pomieszczenia. Dostępność wielu kształtów i kolorystyki wiąże się z dużą dowolnością odnośnie wystroju wnętrza, dzięki czemu są to produkty znajdujące zastosowanie w pomieszczeniach wszelkiego typu. Wykorzystywane przez nas produkty są wykonywane z najlepszych gatunkowo materiałów – lekkich, ale o dużej wytrzymałości i estetyce, odpornych na zabrudzenia, kurz i wilgoć, dzięki czemu wpływają pozytywnie na warunki panujące we wnętrzu.

Oficjalna strona Agi Poczobut i Syn

Gerdex

Drzwi i okna trzeba prawidłowo dobrać i zamontować. Dlatego Gerdex to głównie wysokiej jakości usługa – montaż, serwis, wsparcie. Wystarczy zadzwonić a nasz Doradca przyjedzie z bogatym pakietem próbek, materiałów i katalogów, by ułatwić trafny zakup. Opieramy nasze wartości na etyce i prawdomówności. Słuchamy i doradzamy, by dopasować ofertę do aktualnych potrzeb i sytuacji Klienta. Stosujemy tylko uczciwe praktyki, dlatego Klienci nas polecają. Wierzymy w uczciwość.

Oficjalna strona Gerdex

Portierge

Portierge to surowa selekcja stolarki drzwiowej i okiennej. Koncentracja na produktach, nie producentach. Doradztwo oparte na doborze detali. Odpowiedzialna oferta tworzona dla pokoleń.

Oficjalna strona Portierge

Danfoss

Firma Danfoss jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań energooszczędnych, które sprzyjają oszczędzaniu energii i pomagają sprostać wyzwaniu, jakim są zmiany klimatu. Specjalizuje się w takich dziedzinach, jak chłodnictwo i klimatyzacja, ogrzewnictwo, ciepłownictwo oraz rozwiązania z zakresu energii odnawialnej, a także sterowanie silnikami elektrycznymi.

Do Grupy Danfoss należy również spółka Sauer-Danfoss, która zalicza się do największych na świecie producentów hydrauliki siłowej. W Polsce tę dywizję reprezentuje firma Sauer-Danfoss Sp. z o.o. zlokalizowana we Wrocławiu.

Sukces produktów i rozwiązań Danfoss to przede wszystkim umiejętność wykorzystania i łączenia wiedzy z zakresu tradycyjnej mechaniki i nowoczesnej elektroniki.

Już blisko 80 lat firma Danfoss rozwija kwalifikacje w zakresie rozwiązań energooszczędnych. Dzisiaj Grupa Danfoss zatrudnia łącznie 23 500 pracowników i posiada 110 spółek handlowych na całym świecie. W Danfoss Poland zatrudnionych jest blisko 1200 pracowników w dwóch lokalizacjach: Grodzisk Mazowiecki i Tuchom.

Oficjalna strona Danfoss