Odcinek 14

Co w odcinku 14.

Mieszkanie, które urządzamy w tym odcinku jest już prawie gotowe. Brakuje mu jedynie odrobiny stylu i charakteru. Nasza architekt Dominika pokaże, jak niedużym kosztem i za pomocą dodatków i tkanin stworzyć we wnętrzu odpowiedni klimat.
Przed metamorfozą mieszkanie było urządzone poprawnie, ale bez wiodącego stylu. Po metamorfozie mieszkanie zdecydowanie nabrało charakteru. Turkusowy kolor dodatków w salonie doskonale wybija się na tle szarości i bieli. W sypialni zdecydowanie rządzą odcienie niebieskiego. Pożądany efekt w mieszkaniu udało się stworzyć dzięki tekstyliom, tapecie i prostym białym meblom. Zabudowa na grzejnik w salonie stała się jednocześnie wygodnym siedziskiem. W sypialni z kolei pojawił się inny mocny akcent – miękki, pikowany zagłówek.
Zapraszamy na kolejny nietypowy odcinek, na spotkanie z kolejnymi zadowolonymi bohaterami do kolejnego wnętrza którego metamorfoza nie zakończyła się przestawianiem ścian. Nie oznacza to jednak, że nie napracowaliśmy się nad jego urządzeniem. A efekt tej metamorfozy oceńcie sami. Zapraszamy na odcinek programu Dekorady.

Projekt: Dominika Wojciechowska
Prowadzący: Natalia Świtalska, Maciej Bogaczewicz

Galeria odcinka 14.

Zobacz 14.odcinek Dekorad


 

Za pomoc w realizacji dziękujemy: