Odcinek 13

Co w odcinku 13.

Zaprojektowanie funkcjonalnego biura to rzecz niezwykle trudna. Jeżeli dołożymy do tego jeszcze konieczność zaprojektowania go w budynku pofabrycznym to wydaje nam się rzeczą niemal niemożliwą. Jednak nie dla naszych architektów! Zaprzyjaźniona agencja reklamowa poprosiła nas o pomoc w aranżacji ich nowej siedziby. Zadania podjął się Maciej.
Dzięki kilku tygodniom ciężkiej pracy z surowego, pofabrycznego loftu udało się wydobyć przyjazną i funkcjonalną przestrzeń. Zgodnie z życzeniem pracowników w budynku udało się wygospodarować miejsce do pracy, ale też salę konferencyjną, brainstorm room oraz miejsce do odpoczynku i spożywania posiłków. Maciej nie zapomniał również o biurze Pana Dyrektora. 
To trudne zadanie, jakim jest ożywienie surowego klimatycznie wnętrza, Maciej zaliczył na szóstkę z plusem. Zieleń w postaci sztucznego pnącza i fototapety oraz drewno i miękkie panele ścienne zdecydowanie ocieplają to wnętrze, nie odbierając mu jednocześnie uroku. Jaki jest efekt końcowy? Przekonajcie się sami!
Zapraszamy na wyjątkowy odcinek programu Dekorady.

Projekt: Maciej Bogaczewicz
Prowadzący: Natalia Świtalska, Maciej Bogaczewicz

Galeria odcinka 13.

Zobacz 13.odcinek Dekorad


 

Za pomoc w realizacji dziękujemy: